تزریق ژل

بهترین کلینیک و دکتر تزریق ژل در تهران – مشخصات آن

تزریق ژل یکی از حساس‌ترین کارهایی است که به منظور زیبایی انجام می‌شود. به همین دلیل اهمیت بسیار زیادی دارد تا کاندیدهای انجام آن به یک کلینیک معتبر تخصصی در این زمینه مراجعه کنند. کلینیک‌های معتبر دارای محیطی کاملا استاندارد و بهداشتی بوده و با حضور کادر درمانی متخصص و کاربلد در این زمینه شما را در رسیدن به نتیجه ایده‌آل با کم‌ترین عارضه جانبی و ناراحتی همراهی خواهند کرد. همچنین در کلینیک‌های معتبر از برندهای شناخته شده ژل استفاده می‌کنند و از آنجایی که ژل در بدن افراد تزریق می‌شود انتخاب یک برند معتبر و باکیفیت هم از لحاظ نتیجه مثبت نهایی و هم از لحاظ بهداشتی اهمیت بالایی دارد. کلینیک تخصصی رز را می‌توان در دسته بهترین کلینیک تزریق ژل در تهران قرار داد.

اینفوگرافیک بهترین پزشک تزریق ژل در تهران

مشاوره سریع و رایگان تزریق ژل با پزشک متخصص

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

این کلینیک با استفاده از بهترین برندهای ژل تزریقی و حضور دکتر روحانی به عنوان بهترین دکتر تزریق ژل در تهران توانسته رضایت تمامی مراجعه‌کنندگان را جلب کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشخصات و نحوه انتخاب یک کلینیک و پزشک خوب در حوزه تزریق ژل و سایر عمل‌های زیبایی پیشنهاد می‌کنیم مطالب این مقاله را تا انتها بخوانید.

فواید تزریق ژل توسط بهترین پزشک چیست؟

فواید تزریق ژل توسط بهترین پزشک چیست؟

با ظهور عمل‌ها و تکنیک‌های زیبایی غیر تهاجمی در سراسر دنیا، به نظر می‌رسد که تزریق ژل به صورت گسترده در همه جا در حال انجام است. بنابراین ممکن است انتخاب کلینیک معتبر و پزشک متخصص و مجرب، کار دشواری باشد. با توجه به این که تزریق فیلر نیازمند دانش عمیق آناتومی صورت می‌باشد، انتخاب پزشک متخصصی که سلامت فرد متقاضی را در مراحل کار تضمین کند، امر مهمی به شمار می‌رود.

پزشک متخصص تزریق فیلر

همچنین با انتخاب بهترین پزشک تزریق ژل، از ظاهر زیبا و طبیعی خود لذت خواهید برد. یکی از مهم‌ترین مواردی که با آن روبرو هستیم مربوط به ایمنی تزریق ژل توسط افرادی همانند آرایشگران است که صلاحیت پزشکی ندارند و یا جراح پلاستیک نیستند. تزریق ژل توسط کسی که صلاحیت پزشکی دارد ایمن‌تر است زیرا سایر افراد فاقد مهارت، دانش و آموزش کافی در این زمینه هستند. زمانی که تزریق فیلر توسط پزشک انجام شود در واقع می‌تواند نتایج زیبایی را در کنار حفظ سلامتی ارائه دهد. بهترین راه برای اطمینان از این امر، دیدن عکس‌هایی از کار پزشک می‌باشد.

نمونه کار بهترین متخصص تزریق ژل

مطالب بیشتر: تزریق ژل بهتر است یا تزریق چربی؟

ویژگی های بهترین پزشک تزریق ژل

انتخاب یک پزشک متخصص پوست و مو و یا جراح پلاستیک که در ارزیابی زیبایی چهره و درمان‌های تزریقی ماهر می‌باشد، یک کار دشوای است. پزشکان متخصص در زمینه عمل جراحی ترمیمی صورت، جراحی زیبایی آرایشی عمومی یا درماتولوژی زیبایی، بهترین انتخاب‌ها برای تکنیک زیبایی تزریق فیلر هستند.

بهترین دکتر تزریق ژل صورت در تهران

پزشکان در هر زمینه‌ای از پزشکی می‌توانند نحوه انجام تزریق ژل را با گذراندن چند دوره آموزشی یاد بگیرند اما اغلب آن‌ها فاقد دانش عمیق و لازم در مورد ساختار صورت برای تشخیص میزان و نوع پرکننده‌ها برای مراجعین مختلف هستند. شما می‌توانید از دوستان خود که تحت تکنیک‌های زیبایی قرار گرفته‌اند و نتایج حاصل آن‌ها طبیعی می‌باشد، درمورد پزشک معالج آن‌ها سوال بپرسید. انجام این کار معمولاً مطمئن‌ترین روش برای یافتن پزشک خوب است.

بهترین دکتر برای تزریق فیلر در تهران

پزشکان متخصص پوست و زیبایی که به مرور زمان، مراجعین خود را از طریق خدمات شخصی‌سازی شده، قابل اعتماد و عملکد خود در حین تزریق حفظ می‌کنند، همان گزینه درستی هستند که شما به دنبال آن هستید. پزشکان متخصص، ارزیابی دقیق تزریق ژل را به گونه‌ای ارائه می‌دهند که ظاهری طبیعی که می‌خواهید به دست‌آورید. همچنین در جلسه مشاوره انتظارات واقع‌بینانه از درمان، روند درمان و عوارض مرتبط با آن را به دقت برای شما بازگو می‌کنند تا بتوانید در تصمیم‌گیری، با قاطعیت عمل کنید. لازم به ذکر است که برای گرفتن بهترین نتایج از تزریق فیلر، به دنبال بالاترین قیمت‌ها نباشید بلکه مهارت پزشک در تزریق را حائز اهمیت قرار دهید. هر کسی می‌تواند تزریق فیلر را برای شما انجام دهد اما تعداد بسیار کمی از پزشکان متخصص زیبایی می‌توانند این کار را به گونه‌ای انجام دهند که نتایج زیبا و طبیعی برای شما داشته و منجر به بروز عوارض در بدن نگردد.

بهترین دکتر تزریق ژل در تهران و مشخصات آن

بهترین دکتر تزریق ژل در تهران

مزایای انتخاب بهترین متخصص
 1. رسیدن به نتیجه ایده‌آل
 2. طبیعی به نظر رسیدن تزریق
 3. دور ماندن از عوارض
ویژگی‌های بهترین متخصص
 1. داشتن گواهی تخصصی
 2. ارائه نمونه کار به مراجعین
 3. برگزاری جلسه مشاوره
 4. فعالیت در بهترین کلینیک
 5. استفاده از بهترین ژل
عوارض تزریق توسط دکتر کم تجربه
 1. آسیب بافتی به صورت
 2. گلوله شدن ژل
 3. از دست رفتن نتیجه تزریق
هزینه بهترین دکتر متخصص باتجربه هزینه بیشتری را به واسطه شهرت خود دریافت خواهد کرد اما مطمئن خواهید بود تزریق بدون عارضه پیش می‌رود.

مطالب بیشتر: تزریق ژل پیشانی

معیارهای انتخاب بهترین کلینیک تزریق ژل

معیارهای انتخاب بهترین کلینیک تزریق ژل

همانطور که می‌دانید تزریق ژل، جای بافت از بین رفته در زیر پوست بر اثر بالا رفتن سن را می‌گیرد و آن قسمت را پر می‌کند به همین دلیل آن را به عنوان ژل‌های پرکننده می‌شناسند. برای اینکه بدن شخص تحت درمان به تزریق پرکننده واکنش منفی نشان ندهد، برای تزریق فیلر از مواد طبیعی مانند هیالورونیک اسید استفاده می‌کنند. در نتیجه باید قبل از انجام تزریق، از طبیعی بودن نوع ژل و اصالت ژلی که کلینیک مورد نظر استفاده می‌کند، اطمینان یابید. در صورتی که ژل به درستی و به دقت در مکان مورد نظر تزریق نشود ممکن است با مشکلاتی مواجه شوید به همین دلیل قبل از انجام آن حتما درباره تیم پزشکی کلینیک مورد نظر تحقیق کنید. پزشکی که تزریق ژل را انجام می‌دهد باید متخصص و باتجربه باشد تا در انجام تزریق فیلر برای شما خطای جبران‌ناپذیری صورت نگیرد.

مرکز تخصصی تزریق ژل

قبل از انجام تزریق ژل حتما به بهداشت محیط کلینیک هم دقت کنید و مطمئن شوید که رعایت بهداشت به بهترین نحو صورت می‌گیرد در غیر این صورت کلینیک مورد نظر شما نمی‌تواند مرکز مناسبی برای تزریق فیلر باشد. در صورت انجام تزریق ژل در کلینیکی که بهداشت را رعایت نمی‌کند ممکن است با خطر عفونت مواجه شوید.

بهترین کلینیک تزریق ژل در ایران

چگونه یک کلینیک مناسب برای تزریق ژل انتخاب کنیم؟

 1. قبل از هر چیزی باید دقت کنید کلینیکی که برای تزریق ژل انتخاب می‌کنید یک کلینیک مستقل باشد و وابسته به جایی مانند آرایشگاه‌ها نباشد.
 2. سپس به دنبال مرکزی باشید که از پزشکان متخصص زیبایی و باتجربه برای انجام تزریق فیلر کمک می‌گیرد.
 3. حتما قبل از انجام تزریق ژل برای مشاوره به پزشک متخصص مراجعه کنید و از او بخواهید عکس‌های قبل و بعد از تزریق مراجعین قبلی خود را نشان دهد.
 4. شما می‌توانید از کلینیک شماره تماس برخی از مراجعین قبلی را جهت اطمینان از نتیجه خوب تزریق فیلر، دریافت نمایید و با آن‌ها در این باره صحبت کنید.
 5. حتما درمورد نوع برندهای ژل مورد استفاده در کلینیک تحقیق کرده و مطمئن شوید از برندهای معتبر برای شما استفاده خواهد شد.

مطالب بیشتر: هزینه تزریق ژل چقدر است؟

پزشک متخصص خوب برای تزریق فیلر

آیا تزریق ژل توسط بهترین پزشک دائمی است؟

با افزایش سن بافت‌های صورت، خطوطی در اطراف بینی و دهان ایجاد می‌شوند و گونه‌ها کمی توخالی به نظر می‌رسند. تزریق ژل می‌تواند برای رفع چین و چروک‌های پوستی، حجم دادن به لب‌ها و گونه مورد استفاده قرار بگیرد. ماندگاری پرکننده‌های پوستی به برند محصول، منطقه تزریق شده و شرایط فرد بستگی دارد. به طور کلی، هر چه محصول متراکم‌تر بوده و عمیق‌تر تزریق شود، دوام بیشتری خواهد داشت. برای حفظ نتایج، جراح زیبایی شما به سادگی درمان را تکرار می‌کند. به گفته برخی از افراد تنها پس از چند جلسه تزریق فیلر، سال‌ها جوان‌تر به نظر می‌رسند. یکی از شایع‌ترین نگرانی‌ها در بین افرادی که متقاضی تزریق ژل هستند این است که آیا ماندگاری نتایج حاصل از تزریق فیلر دائمی است؟

پرکننده‌های اسید هیالورونیک ماندگارترین گزینه موقت هستند و بنابراین برای اغلب افراد برای اولین بار توصیه می‌شوند. ماندگاری این ژل‌ها معمولاً از ۶ تا ۱۸ ماه متغیر است. بعضی از پرکننده‌های تزریقی مانند VOLUMA دوام بیشتری دارند اما معمولاً در مناطق خاصی مانند گونه‌ها تزریق می‌شوند.

اغلب به کسانی که برای بار اول تزریق ژل را انجام می‌دهند توصیه می‌شود این تکنیک را با یک پرکننده تزریقی که فقط به طور موقت دوام دارد، مانند Juvdderm یا Restylane شروع کنند. اگر نتایج آنچنان که انتظار می‌رود خوشایند نباشد، ژل تزریق شده به تدریج از بین ‌می‌رود.

مطالب بیشتر: تزریق ژل لب

عکس قبل و بعد تزریق فیلر توسط دکتر رضا روحانی

ویژگی ها و نتایج تزریق ژل در بهترین کلینیک

همانطور که گفته شد تزریق ژل به عنوان پرکننده زیر پوست برای موارد مختلفی استفاده می‌شود که برخی از کاربردهای تزریق ژل عبارتند از:

 1. رفع خطوط ریز اطراف چشم و بینی
 2. رفع خط لبخند در کنار دهان
 3. رفع چین و چروک ایجاد شده در صورت به دلیل بالا رفتن سن مانند چین و چروک ایجاد شده بر گونه
 4. رفع حجم از دست رفته پوست صورت بر اثر افزایش سن
 5. برجسته کردن گونه بر روی صورت
 6. تغییر مدل لب‌ها

نتایج تزریق فیلر در بهترین مراکز زیبایی

نتیجه حاصل از تزریق ژل به صورت، موقتی است به این دلیل که بدن با توجه به طبیعی و خارجی بودن ژل، در جهت از بین بردن آن تلاش می‌کند و تا جایی این کار را ادامه می‌دهد که ژل تزریق شده به طور کامل از بین برود. به این دلیل است که ماندگاری هر یک از ژل‌ها با هم متفاوت است و نمی‌توان به طور دقیق گفت که تا چه زمانی نتایج حاصل از تزریق ژل دوام خواهد داشت. اما با توجه به بررسی‌های انجام شده بر افرادی که تحت درمان تزریق ژل قرار گرفته‌اند مشخص شده است که هر کدام از ژل‌های مصرفی در تزریق فیلر، معمولا بیشتر از ۶ ماه ماندگاری دارند.

عوارض جانبی تزریق ژل توسط بهترین پزشک

تزریق ژل که این روز‌ها رواج زیادی پیدا کرده است یک روش سرپایی است و توسط متخصص زیبایی انجام می‌شود. اما این بدان معنی نیست که این تکنیک زیبایی بدون خطر می‌باشد. تزریق فیلر نیز مانند تمام عمل‌های زیبایی دیگر با خطرات و عوارض جانبی خاصی همراه است. هر چند این عوارض بسیار نادر هستند و برای کمتر کسی اتفاق خواهد افتاد اما برخی از آن‌ها بسیار جدی هستند. مهم است که قبل از تزریق فیلر، کاملاً از خطرات احتمالی آن آگاه باشید. دانستن اینکه پزشک متخصص شما قادر به تشخیص و مدیریت هرگونه مشکلی هست، امری مهم می‌باشد. بنابراین در انتخاب پزشک و کلینیک معتبر دقت لازم را داشته باشید.

به خاطر داشته باشید که برای اطمینان از درمان ایمن و مشاهده نتایج طبیعی و زیبای تزریق ژل، باید بهترین متخصص تزریق ژل را انتخاب کنید. بهترین پزشکان با دانش گسترده در مورد آناتومی صورت و مهارت و دقت بالا، تزریق ژل شما را انجام می‌دهند و هیچ عارضه خاصی برای شما به دنبال نخواهد داشت. اگر چه کبودی و درد پس از تزریق اجتناب‌ناپذیر می‌باشند اما به مرور زمان برطرف شده و جای نگرانی نیست. در هنگام انتخاب پزشک متخصص خود از ایمنی محیط تزریق و پیشینه اثبات شده در زمینه زیبایی و پزشکی مرکز، اطمینان حاصل کنید.

بهترین کلینیک تزریق ژل در تهران کجاست؟

هزینه تزریق ژل در بهترین کلینیک تهران 

به دلیل متنوع بودن ژل‌های موجود و قیمت‌های متفاوت آن‌ها، نمی‌توان قیمت دقیق را برای انجام تزریق ژل در نظر گرفت. علاوه بر متنوع بودن ژل‌ها، عوامل دیگری هم بر هزینه‌های مصرفی تزریق ژل تاثیر دارند که باعث متغیر بودن قیمت کار می‌شوند. به برخی از این عوامل عبارتند از:

 1. مقدار ژل تزریق شده که معمولا مقدار حجم ژل تزریقی را براساس سن، هدف از تزریق و نتیجه دلخواه شما اندازه می‌گیرند و تزریق می‌کنند.
 2. تعداد جلسات تزریق فیلر
 3. اینکه تزریق در کدام منطقه از صورت انجام شود نیز بر هزینه‌های مصرفی موثر است. برای مثال تزریق فیلر در زیر چشم که باید با دقت بیشتری انجام شود هزینه مصرفی بیشتری را به دنبال دارد.
 4. هزینه‌ کلینیک انتخابی شما
 5. هزینه بیهوشی موضعی انجام شده قبل از انجام تزریق فیلر
 6. هزینه تیم پزشکی متخصص تزریق ژل

بهترین مرکز تخصصی تزریق فیلر در تهران

در رابطه با تحت پوشش بیمه قرار گرفتن تزریق ژل باید متذکر شد که معمولا تزریق فیلر به این دلیل که کاربرد زیبایی و آرایشی دارد تحت پوشش بیمه قرار نمی‌گیرد. البته استثنائاتی وجود دارد که برای مثال می‌توان به تزریق فیلر برای رفع جای زخم اشاره کرد. ممکن است با توجه به هزینه‌های مصرفی بخواهید کلینیکی را انتخاب کنید که هزینه کمتری در برابر انجام تزریق ژل دریافت کند. اما باید هنگام انتخاب این نوع از کلینیک‌ها به این مورد هم توجه داشته باشید که ممکن است به همان نسبت هزینه دریافتی، به شما خدمات تزریق ژل ارائه دهند و دقت لازم را در هنگام تزریق فیلر برای شما نداشته باشند.

مطالب بیشتر: تزریق ژل به گونه

4.3/5 (3 نظر)

دکتر رضا روحانی

دکتر رضا روحانی فارغ التحصیل از دانشگاه تهران به شماره نظام پزشکی ۷۳۸۱۰ | مدرس انجمن کاشت موی ایران با بیش از 5000 نمونه کار موفق کاشت مو و ابرو انجام شده در کلینیک تخصصی پوست و موی رز.

نوشته های مشابه

‫4 دیدگاه ها

  1. سلام و عرض ادب ،بستگی به مراقبتتون داره عزیزم تا یک سال هم ماندگاری داره اگر خوب مراقبت کنین. جهت کسب اطلاع از هزینه لطفا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 1. سلام خسته نباشید. ببخشید اصلاح فرم بینی با فیلر برای بینی عمل شده هم امکان پذیره ؟ اگر بله هزینه هر سی سی چقدر میشه ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *