تزریق ژل

بهترین دکتر تزریق ژل در تهران و مشخصات آن

تزریق ژل یکی از حساس‌ترین کارهایی است که به منظور زیبایی انجام می‌شود. به همین دلیل اهمیت بسیار زیادی دارد تا کاندیدهای انجام آن به یک کلینیک معتبر تخصصی در این زمینه مراجعه کنند. کلینیک‌های معتبر دارای محیطی کاملا استاندارد و بهداشتی بوده و با حضور کادر درمانی متخصص و کاربلد در این زمینه شما را در رسیدن به نتیجه ایده‌آل با کم‌ترین عارضه جانبی و ناراحتی همراهی خواهند کرد. همچنین در کلینیک‌های معتبر از برندهای شناخته شده ژل استفاده می‌کنند و از آنجایی که ژل در بدن افراد تزریق می‌شود انتخاب یک برند معتبر و باکیفیت هم از لحاظ نتیجه مثبت نهایی و هم از لحاظ بهداشتی اهمیت بالایی دارد. کلینیک تخصصی رز را می‌توان در دسته بهترین کلینیک تزریق ژل در تهران قرار داد.

این کلینیک با استفاده از بهترین برندهای ژل تزریقی و حضور دکتر روحانی به عنوان بهترین دکتر تزریق ژل در تهران توانسته رضایت تمامی مراجعه‌کنندگان را جلب کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشخصات و نحوه انتخاب یک کلینیک و پزشک خوب در حوزه تزریق ژل و سایر عمل‌های زیبایی پیشنهاد می‌کنیم مطالب این مقاله را تا انتها بخوانید.

فواید تزریق ژل توسط بهترین پزشک چیست؟

با ظهور عمل های زیبایی غیر تهاجمی در سراسر دنیا، به نظر می رسد که تزریق ژل به صورت گسترده در همه جا در حال انجام است؛ بنابراین ممکن است انتخاب کلینیک معتبر و پزشک متخصص و مجرب کار دشواری باشد. با توجه به این که تزریق فیلر نیازمند دانش عمیق آناتومی صورت می باشد، انتخاب پزشک متخصصی که از امنیت بیمار در تمام مراحل تزریق ژل اطمینان حاصل کند امر مهمی به شمار می رود.

مشاوره رایگان و دریافت تخفیف نقدی تزریق ژل کلینیک رز

با انتخاب پزشک متخصصی که بهترین نتیجه طبیعی را برای شما به ارمغان خواهد آورد از ظاهر زیبا و طبیعی خود لذت خواهید برد. یکی از مهم ترین مواردی که با آن روبرو هستم مربوط به ایمنی در مورد تزریق ژل است که توسط افرادی که صلاحیت پزشکی ندارند و یا جراح پلاستیک نیست، انجام می شود. شامل دستیار پزشکان، پرستاران و سایر افرادی که که در مراکز زیبایی فعالیت می کنند.

فواید تزریق ژل توسط بهترین پزشک چیست؟

تزریق ژل توسط کسی که صلاحیت پزشکی دارد ایمن تر است، زیرا سایر افراد فاقد مهارت، دانش و آموزش هستند. زمانی که تزریق فیلر توسط پزشک انجام شود در واقع می تواند نتایج زیبایی را ارائه دهد. بهترین راه برای اطمینان از این امر با دیدن عکس هایی از کار پزشک می باشد.

ویژگی های بهترین پزشک تزریق ژل

انتخاب یک پزشک متخصص پوست و مو و یا جراح پلاستیک که در ارزیابی زیبایی چهره و درمان های تزریقی ماهر می باشد می تواند یک کار دشوار باشد. پزشکان متخصص با سابقه در عمل جراحی ترمیمی صورت، جراحی زیبایی آرایشی عمومی یا درماتولوژی زیبایی بهترین انتخاب ها برای عمل زیبایی تزریق فیلر هستند.

پزشکان در هر زمینه ای از پزشکی می توانند نحوه انجام تزریق ژل را با گذراندن چند دوره آموزشی یاد بگیرند، اما اغلب آن ها فاقد دانش عمیق و لازم در مورد ساختار صورت برای تهیه بهترین توصیه ها در مورد تعداد و نوع پرکننده ها برای بیماران مختلف هستند. شما می توانید از دوستان خود که تحت عمل های زیبایی قرار گرفته اند و نتایج حاصل آن ها طبیعی می باشد در مورد پزشک معالج آن ها بپرسید. انجام این کار معمولاً مطمئن ترین روش برای یافتن پزشک خوب است. پزشکان متخصص پوست و زیبایی که به مرور زمان بیماران خود را از طریق خدمات شخصی سازی شده، قابل اعتماد و کارهای خوب حفظ می کنند همان گزینه درستی هستند که شما به دنبال آن هستید.

پزشکان متخصص ارزیابی دقیق و برنامه ریزی تزریق ژل را به گونه ای ارائه می دهند که ظاهری طبیعی که می خواهید به دست آورید، انتظارات واقع بینانه از درمان، توضیح روند درمان و خطرات مرتبط با آن را به دقت برای شما بازگو می کنند و اطمینان می دهند که قبل از قرار دادن سوزن روی پوست، از تصمیم خود مطمئن هستید. لازم به ذکر است که برای گرفتن بهترین نتایج حاصل از یک پزشک متخصص با تجربه به دنبال بهترین و بالاترین قیمت ها نباشید بلکه مهارت پزشک در تزریق را حائز اهمیت قرار دهید. هر کسی می تواند تزریق فیلر را برای شما انجام دهد اما تعداد بسیار کمی از پزشکان متخصص زیبایی می توانند این کار را طوری انجام دهند که نتایج زیبا و طبیعی برای شما داشته باشد و به مهارت پزشک برمیگردد.

 

مطالب بیشتر: تزریق ژل پیشانی

 

معیارهای انتخاب بهترین کلینیک تزریق ژل

همانطور که می‌دانید تزریق ژل جای بافت از بین رفته در زیر پوست را که بر اثر بالا رفتن سن تحلیل رفته است، می‌گیرد و آن قسمت را پر می‌کند به همین دلیل آن را به عنوان ژل های پرکننده می‌شناسند. برای اینکه بدن شخص تحت درمان به تزریق پرکننده واکنش منفی نشان ندهد برای تزریق فیلر از مواد طبیعی مانند هیالورونیک اسید استفاده می کنند. برای اینکه بدن شما هم بعد از تزریق ژل نسبت به پر کننده تزریق شده حساسیت و واکنش منفی نشان ندهد باید قبل از انجام تزریق از طبیعی بودن نوع ژل و اصالت ژلی که کلینیک مورد نظر استفاده می کند، اطمینان یابید.

در صورتی که تزریق ژل به درستی و به دقت در مکان مورد نظر تزریق نشود ممکن است با مشکلاتی مواجه شوید به همین دلیل قبل از انجام آن حتما درباره تیم پزشکی کلینیک مورد نظر تحقیق کنید. پزشکی که تزریق ژل را انجام می دهد باید متخصص و با تجربه باشد تا در انجام تزریق فیلر برای شما خطای جبران ناپذیری صورت نگیرد. قبل از انجام تزریق ژل حتما به بهداشت محیط کلینیک هم دقت کنید و مطمئن شوید که رعایت بهداشت به بهترین نحو صورت می گیرد در غیر این صورت کلینیک مورد نظر شما نمی تواند کلینیک مناسبی برای تزریق فیلر باشد. در صورت انجام تزریق ژل در کلینیکی که بهداشت را رعایت نمی کند ممکن است با خطر عفونت مواجه شوید که عواقب جبران ناپذیری و پرهزینه ای به دنبال دارد.

معیارهای انتخاب بهترین کلینیک تزریق ژل

چگونه یک کلینیک مناسب برای تزریق ژل انتخاب کنیم؟

قبل از هر چیزی باید دقت کنید که کلینیکی که برای تزریق ژل انتخاب می کنید یک کلینیک مستقل باشد و وابسته به جایی مانند آرایشگاه ها نباشد. سپس بعد از انتخاب کردن کلینیک های مستقل به دنبال کلینیک تزریق ژلی باشید که از پزشکان متخصص زیبایی و با تجربه برای انجام تزریق فیلر استفاده می کند. حتما قبل از انجام تزریق ژل برای مشاوره به پزشک متخصص مراجعه کنید و از او عکس های قبل و بعد افرادی که تحت درمان تزریق فیلر قرار گرفته اند را بخواهید. بعد از مشاهده عکس های افرادی که تحت درمان تزریق ژل قرار گرفته اند می توانید شماره تماس برخی از آن ها را جهت اطمینان از نتیجه خوب تزریق فیلر انجام شده بگیرید و با آن در این باره تماس بگیرید. برای این که در صورت رخ دادن خطا در تزریق ژل از آن پیشگیری کنید و آینده نگر باشید، حتما قبل از انجام تزریق فیلر بررسی کنید که پزشک متخصص زیبایی دارای پوشش بیمه ای مناسب باشد.

آیا تزریق ژل توسط بهترین پزشک دائمی است؟

بسیاری از علائم مشهود پیری را می توان در کاهش حجم مشاهده کرد. با افزایش سن بافت های صورت، خطوط اطراف بینی و دهان ایجاد می شوند و گونه ها کمی توخالی به نظر می رسند. تزریق ژل می توانند برای رفع چین و چروک های پوستی، حجم دادن لب ها و گونه مورد استفاده قرار بگیرد. ماندگاری پرکننده های پوستی به برند محصول، منطقه تزریق شده درمان و شرایط بیمار بستگی دارد. به طور کلی، هرچه محصول متراکم تر باشد و عمیق تر تزریق شود، دوام بیشتری خواهد داشت. برای حفظ نتایج، جراح زیبایی شما به سادگی درمان را تکرار می کند، مقدار و روش های لازم را برای اطمینان از نتایج تنظیم می کند. پزشکان آرایشی نسبت به هر روش دیگری به جز بوتاکس، درمان های بیشتری را با پرکننده های تزریقی صورت انجام می دهند و آنها را به محبوب ترین گزینه ها برای مشتریانی که می خواهند خطوط ریز را مرتب کنند، تبدیل می کنند.

به گفته برخی از بیماران تنها پس از چند جلسه تزریق فیلر سال ها جوان تر به نظر می رسند. یکی از شایع ترین نگرانی ها در بین افرادی که متقاضی تزریق ژل هستند این است که آیا ماندگاری نتایج حاصل تزریق فیلر دائمی است. پرکننده های اسید هیالورونیک ماندگارترین گزینه موقت هستند و بنابراین برای اغلب بیماران برای اولین بار توصیه می شوند. ماندگاری این ژل ها معمولاً از 6 تا 18 ماه است.

بعضی از پرکننده های تزریقی مانند VOLUMA دوام بیشتری دارند، اما معمولاً در مناطق خاصی مانند گونه ها تزریق می شوند. به کسانی که برای بار اول تزریق ژل را انجام می دهند اغلب توصیه می شود با یک پرکننده تزریقی که فقط به طور موقت دوام دارد، مانند Juvdderm یا Restylane شروع کنند. اگر نتایج آن چنان که انتظار می رود خوشایند نباشد، ژل تزریق شده به تدریج از طریق فرآیندهای از بین بردن طبیعی بدن از بین می روند. اکثر پزشکان توصیه می کنند که مراجعین جدید برای تزریق جوانسازی صورت با تعداد معالجه به آرامی شروع کنند. پزشکان با تجربیات گسترده قادر به تنظیم مناسب بر روی تعداد تزریق های تجویز شده هستند.

 

مطالب بیشتر: تزریق ژل لب

 

ویژگی ها و نتایج تزریق ژل در بهترین کلینیک

همان طور که گفته شد تزریق ژل به عنوان پرکننده زیر پوست برای موارد مختلفی استفاده می شود که برخی از موارد استفاده تزریق فیلر در پایین پرداخته شده است.

 1. رفع خطوط ریز اطراف چشم و بینی
 2. رفع خط لبخند در کنار دهان
 3. رفع چین و چروک ایجاد شده در صورت به دلیل بالا رفتن سن مانند چین و چروک ایجاد شده بر گونه
 4. رفع کم آبی ایجاد شده پوست صورت بر اثر افزایش سن
 5. ایجاد گونه بر روی صورت
 6. بزرگ کردن لب

و موارد دیگر که با تزریق ژل ها و پر کردن آن ناحیه این موارد تا حدودی از بین رفته و کاهش می یابد که مقدار آن بستگی به نوع ژل مصرفی  دارد. نتیجه حاصل از تزریق پرکننده به صورت موقتی است به این دلیل که بدن با توجه به طبیعی و خارجی بودن ژل در جهت از بین بردن آن تلاش می کند و تا جایی این کار را ادامه می دهد که ژل تزریق شده به طور کامل از بین برود. به این دلیل که ماندگاری هر یک از ژل ها با هم متفاوت است نمی توان به طور دقیق گفت که تا چه زمانی نتایج حاصل از تزریق ژل ماندگار است. اما با توجه به بررسی های انجام شده بر افرادی که تحت درمان تزریق پرکننده قرار گرفته اند مشخص شده است که هر کدام از ژل های مصرفی در تزریق فیلر معمولا بیشتر از 6 ماه ماندگاری دارند.

عوارض جانبی تزریق ژل توسط بهترین پزشک

تزریق ژل که این روز ها رواج پیدا کرده است یک روش سرپایی است و توسط جراح پلاستیک انجام می شود اما این بدان معنی نیست که این عمل زیبایی بدون خطر می باشد. تزریق فیلر نیز مانند تمام عمل های زیبایی دیگر با خطرات و عوارض جانبی خاصی همراه است. هرچند بسیار نادر هستند و برای کمتر کسی اتفاق خواهد افتاد اما برخی از عوارض جانبی تزریق ژل بسیار جدی هستند. مهم است که قبل از انجام Filler injection کاملاً از خطرات احتمالی آن آگاه باشید. دانستن اینکه پزشک متخصص شما قادر به تشخیص و مدیریت نتیجه منفی در صورت بروز هرگونه مشکلی هست، امری مهم می باشد؛ بنابراین در انتخاب پزشک و کلینیک معتبر دقت لازم را داشته باشید.

به خاطر داشته باشید که برای اطمینان از درمان ایمن و مشاهده نتایج طبیعی و زیبای تزریق ژل به پزشک متخصص و با دانش و مهارت مراجعه کنید. بهترین پزشکان با دانش گسترده در مورد آناتومی صورت و مهارت و دقت تزریق ژل شما را انجام می دهند و هیچ عارضه خاصی برای شما به دنبال نخواهد داشت. اگرچه کبودی و درد پس از تزریق اجتناب ناپذیر می باشند اما به مرور زمان برطرف می شوند و جای نگرانی ندارد. در هنگام انتخاب پزشک متخصص خود از ایمنی محیط تزریق و پیشینه اثبات شده در زمینه زیبایی و پزشکی اطمینان حاصل کنید.

هزینه تزریق ژل در بهترین کلینیک تهران 

به دلیل متنوع بودن ژل های موجود و قیمت های متفاوت آن ها نمی توان قیمت دقیق را برای انجام تزریق ژل در نظر گرفت. علاوه بر متنوع بودن ژل ها عوامل دیگری هم در هزینه های مصرفی تزریق ژل وجود دارد که باعث متغیر بودن آن می شود. به برخی از این عوامل موثر در هزینه های مصرفی تزریق فیلر در پایین برای شما پرداخته شده است.

 1. مقدار سی سی ژل پر کننده تزریق شده که معمولا مقدار حجم ژل تزریقی را بر اساس سن و نتیجه دلخواه شما اندازه میی گیرند و تزریق می کنند.
 2. تعداد تزریق فیلر پر کننده انجام شده
 3. اینکه تزریق در کدام منطقه از صورت انجام شود در هزینه های مصرفی موثر است برای مثال تزریق فیلر در زیر چشم که باید با دقت بیشتری انجام شود هزینه مصرفی بیشتری را به دنبال دارد.
 4. هزینه ی کلینیک انتخابی شما
 5. هزینه بیهوشی موضعی انجام شده قبل از انجام تزریق فیلر
 6. هزینه تیم پزشکی متخصص تزریق ژل
 7. قرار گرفتن تحت پوشش بیمه

بهترین کلینیک تزریق ژل در تهران کجاست؟

در رابطه با تحت پوشش بیمه قرار گرفتن تزریق ژل باید متذکر شد که معمولا تزریق فیلر پر کننده به این دلیل که کاربرد زیبایی و آرایشی دارد تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرد جز در موارد استثناء. یکی از موارد استثنا که باعث می شود تزریق ژل پرکننده تحت پوشش بیمه قرار بگیرد، تزریق فیلر برای رفع جای باقی مانده از زخم است. ممکن است با توجه به هزینه های مصرفی بخواهید کلینیکی را انتخاب کنید که هزینه کمتری در برابر انجام تزریق ژل دریافت کند. اما باید هنگام انتخاب این نوع از کلینیک ها به این مورد هم توجه داشته باشید که ممکن است به همان نسبت هزینه دریافتی به شما خدمات تزریق ژل پر کننده ارائه دهد و دقت لازم را در هنگام تزریق فیلر برای شما نداشته باشد.

0/5 (0 نظر)

دکتر رضا روحانی

دکتر رضا روحانی فارغ التحصیل از دانشگاه تهران به شماره نظام پزشکی ۷۳۸۱۰ | مدرس انجمن کاشت موی ایران با بیش از 5000 نمونه کار موفق کاشت مو و ابرو انجام شده در کلینیک تخصصی پوست و موی رز.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

مشاوره نیاز دارید ؟ چت از طریق واتساپ