کلینیک فوق تخصصی پوست و مو رز

  • Info@roz-clinic.com
  • 02144067005
بهترین جراح برای لیفت ران در تهران

بهترین جراح برای لیفت ران در تهران

لیفت ران که عمل جراحی ران با کاهش پوست و چربی اضافی ، شکل ران ها را مجدداً تغییر می دهد و در نتیجه پوست نرم تر و خطوط متناسب تر ران در نیم تنه پایین بدن ایجاد می شود.

اگر تلاش های مربوط به تناسب اندام و کنترل وزن به هدفهای شما برای بدنی محکم تر، جوان تر و متناسب تر با تصویر کلی بدن شما نرسیده است، ممکن است جراحی ران برای شما مناسب باشد.

البته جراحی لیفت ران نمی تواند صرفاً برای از بین بردن چربی اضافی در نظر گرفته شود بلکه بیشتربرای افتادگی پوست و شل شدگی آن است. لیپوساکشن به تنهایی می تواند ذخایر اضافی چربی را در جایی که پوست دارای خاصیت ارتجاعی خوبی است از بین ببرد ولی در مواردی که قابلیت ارتجاعی پوست ضعیف شده باشد ، اغلب پزشکان  جراحی ران به همراه لیپوساکشن توصیه شود.

اگر قصد انجام جراحی ران را دارید بهتر است درابتدای امر بدانید که به طور کلی، کاندیداهای مناسب برای لیفت ران عبارتند از: افرادی که وزن آنها نسبتاً پایدار است. افراد دارای بافت نرم اضافی در امتداد ناحیه داخلی و یا خارجی ران (جانبی).

افراد سالم که شرایط پزشکی خاص  ندارند که باعث سرعت در بهبودی می شود غیر سیگاری ها  و افرادی امیدوار و کسانی که اهداف واقع گرایانه ای را برای انجام عمل جراحی لیفت ران دارند ود افرادی که متعهد به پیشبرد یک سبک زندگی سالم از جمله تغذیه مناسب و تناسب اندام هستند. اگرجز این دسته از افراد هستید وبه دنبال زیبایی وتناسبدراندام خود بهتراست گام بعدی را برادشته برای جراحی ران اقدام نمایید.

معرفی بهترین جراح لیفت ران

معرفی جراحی ران با استفاده از عمل جراحی لیفت کردن ران به شما در از بین بردن اضافی پوست و چربی از قسمت داخلی ران، ران خارجی، باسن و زانو کمک کند. این بافت اضافی ممکن است باعث ایجاد ظاهری کاملاً چروک و افتاده در قسمت اعظم قسمت پایینی پا شود و بیشتر بیماران به دلیل پیری یا بعد از کاهش وزن قابل توجهی به این روش نیاز دارند.

 

معرفی بهترین جراح لیفت ران

 

بيماران بايد توجه داشته باشند كه اين روش باعث زخم طولي در قسمت داخلي ران فوقاني مي شود. با این وجود، این روش می تواند بهبود چشمگیری در زیبایی شناسی پاها و ران ها ایجاد کند و این عمل از رضایت بالایی در بین بیماران برخوردار است.

اکثریت قریب به اتفاق بیماران از کانتور بدن خوشحال هستند و بعد از عمل نگران زخم برش نیستند. بهترین جراح پلاستیک برای انجام جراحی ران دکتری است که دارای مهارت باشد جویای حال بیمار در هر شرایطی باشد و وضعیت او را تا بهبود نهایی دنبال کند. به عنوان یک جراح پلاستیک دارای مجوز از بوده و آموش های لازم را برای جراحی ران و سایر روش های کانتورینگ بدن دیده باشد.

ویژگی ها و انتخاب بهترین جراح برای لیفت ران

انتخاب بهترین جراح پلاستیک برای جراحی ران تنها انتخاب یک پزشک ماهر نیست بلکه انتخاب و گزینش یک مشاور دارای تبحر است. زیرا علاوه بر تمام که قبلاً گفته شد بهترین جراح در زمینه عمل های زیبایی کسی است که علاوه بر دید یک درمانگر دید زیبایی شناسی نیز داشته باشد تا بیمار را برای انتخاب روش درست و رسیدن به اندام ایده آل راهنمایی کند.

در واقع پزشک دارای تخصص کافی در این زیمنه به نیازها و انتظارات بیمار به درستی گوش می دهد و بهترین روش را تجویز می کند. در کنار این موارد علم به روز و اطلاعات کافی بهترین پزشک در زمینه جراحی ران راه گشا خواهد بود. به این دلیل که هر روزه متدها و روش های جراحی پلاستیک در حال تغییر است و مرکز درمانی یا پزشکی که از این علم و ابزار به روز و مدرن برخوردار است قطعاً نتایج بهتری را برای درمان رقم می زند.

یکی از نکاتی که در زمینه جراحی ران یا هر عمل زیبایی که نیاز به برش دارد بحث خطرات و عوارش جانبی است. قطعاً مراجعه به یک جراح دارای مهارت کافی این عوارض را تا حد زیادی کاهش داه و روند بهبودی نیز از سرعت لام برخوردار خواهد بود.

سابقه ی یک پزشک در انجام جراحی ران نیز از  فاکتورهای مهم برای انتخاب بهترین است. تجربه بالاتر، مهارت بیشتر را رقم می زند. این تجربه از نتایجی که دیگر بیماران در مراجعه به یک پزشک به دست آورده اند و میزان شهرت آن می توان تشخیص داد.

مزایای بهره گیری از بهترین جراح لیفت ران

انتخاب بهترین جراح لیفت خیال بیمار را ا انجام جراحی ران و مراحل بهبود ان تا حد زیادی راحت می کند علاوه بر این در نتایج مثبت و مزایای این عمل زیبایی نیز به صورت مستقیم اثر می گذارد. مزایای انجام جراحی ران توسط بهترین پزشک و در مرکز درمانی معتبر عبارتند از :

زیبایی : جراحی  ران به عنوان لیپوساکشن ران نیز شناخته می شود روشی است که با از بین بردن چربی و پوست اضافی ، باعث ایجاد تغییر شکل در ران ها می شود و منجر به صافی و خوش منظره بودن ران ها و پایین تنه بدن می شود.

بنابراین زیبایی از نتایج مسلم این عمل زیبایی به شمار می رود. ماهیچه های سست را بهبود می بخشد و خط کلی کلی ران را بهبود می بخشد.علائم کششی را کاهش می دهد که منجر به ظاهری نرم تر و جذاب تر می شود پوست اضافی را از بین می برد از بین بردن پوست اضافی ، به نوبه خود ، چین ها را به حداقل می رساند و احتمال عفونت را به میزان چشمگیری کاهش می دهد.

ماندگاری بالا : یکی از مهمترین مزایای جراحی ران ماندگاری بالا و دوام نتایج آن است که برای فرد رقم می خورد. البته هنگامی که وزن پایداری را حفظ می کنید ، می توانید انتظار داشته باشید که نتایج لیفت ران شما بقیه عمر شما دوام داشته باشد.

گاهی هنوز هم ممکن است با افزایش سن ، کمی سست شدن پوست را تجربه کنید ، اما جراحی ران  یک راه حل دائمی با نتایج ماندگار خواهد بود. هنگامی که این روش را با تغذیه و ورزش مناسب ترکیب شود، می توانید به طور نامحدود از این مزایای شگفت انگیز لذت ببرید.

تقویت اعتماد به نفس :  فرد وقتی خوب به نظر برسد ، طبیعتاً احساس خوبی دارد. هیچ چیز شما را ناامیدتر  از عدم اعتماد به نفس بدن نمی کند. همه ما لحظاتی داشته ایم که از راه رفتن در لباس های حمام خود دریغ می کنیم.

بعد از جراحی ران می توانید ظاهری نرم تر و جوان تر از ران های خود داشته باشید. کاهش سطح سلولیت پوست را  سفت تر و محکم تر نشان خواهد داد پوست وجود خواهد داشت و تمامی اینها منجر به حس رضایت از بدن و اعتماد به نفس حضور در جمع می گردد.

در انتها اینکه هر فرد برای هر گونه عمل زیبایی که اقدام می کند ابتدا باید تصورات واقع بینانه از مزایا و عوارض ان حتی در مورد روش های کم خطری چون جراحی ران داشته باشد. علاوه بر این انتخاب بهترین جراح و بهره گیری کامل از مشاوره ها را برای رسیدن به اندام ایده ال چه در طول جراحی آن و چه پس از آن فراموش نکند.

در واقع در جراحی ران به دلیل شیوه انجام این عمل زیبایی انتخاب بهترین جراح در واقع برابر است به انتخاب بهترین و امن ترین راه برای رسیدن زیبایی.

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

Call Now Button
مشاوره نیاز دارید ؟ چت از طریق واتساپ