کاشت ابرو

انتخاب مدل ابرو قبل از کاشت ابروی طبیعی

همواره یکی از بهترین راه حل های موجود برای مشکل ریزش ابرو و از بین رفتن ابرو به دلایل مختلف عمل زیبایی کاشت ابرو خواهد بود، این راه حل به ظاهر ساده مدت زمان زیادی را نیاز دارد زیرا حساسیت عمل زیبایی کاشت ابرو بسیار بالا بوده و تمامی تار های استخراج شده و فولیکول ها باید در عمق و زاویه ای مناسب و دقیق کاشته شوند تا علاوه بر رشد مناسب بتوانند باعث زیبایی صورت و چهره فرد شود.

اما یکی از مهمترین موضوعاتی که قبل از عمل زیبایی کاشت ابرو وجود دارد انتخاب نوع و مدل ابروی کاشته شده است. زنان و مردان همواره با پیرایش ابروهای خود و حالت دادن آن ها چهره خود را تغییر خواهند داد همین موضوع باعث می شود تا انتخاب یک مدل مناسب برای عمل زیبایی کاشت ابرو اهمیت خاصی داشته باشد.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت ابرو + مشاوره رایگان

انتخاب مدل ابرو قبل از کاشت ابرو اهمیت دارد؟

هر فردی چهره خاص خود را دارد، برخی لاغر هستند و صورت برخی نیز کمی تو پر تر است. شکل و ظاهر صورت برخی از افراد استخوانی و برخی نیز کشیده  و گرد است. تمامی این تفاوت ها باعث می شود تا در زمان عمل زیبایی کاشت ابرو پزشک متخصص به دنبال یک مدل مناسب برای کاشت ابرو باشد، مدل ابروی مناسب با توجه به ویژگی های صورت فرد و همچنین سلیقه وی می تواند باعث شود تا نتایج حاصل از عمل زیبایی کاشت ابرو زیباتر بوده و جذابیت بیشتری به صورت فرد داده شود.

اگر از انتخاب خود مطمئن هستید و می دانید که مدل مد نظر شما کدام است بهتر است این موضوع را با پزشک متخصص خود در میان بگذارید تا با توجه به نازک بودن یا ضخامت و یا کشیده بودن و باریک بودن ابرو بتواند عمل زیبایی کاشت ابرو را انجام دهد. اما اگر نمی دانید تا چه مدلی مناسب صورت شماست بهتر است در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا بتوانید تمامی اطلاعات مورد نیاز برای انتخاب یک مدل ابروی مناسب را جمع آوری کرده و انتخاب درستی داشته باشید.

مطالب بیشتر: عوارض کاشت ابرو

انتخاب مدل ابرو قبل از کاشت ابرو اهمیت دارد؟

دقت کنید که هر مدل ابرویی نمی تواند مناسب باشد و برخی از افراد با انتخاب نامناسب مدل ابرو نه تنها زیباتر و جذاب تر خواهند شد بلکه باعث عدم هماهنگی اجزای صورت آن ها خواهد شد، پس توجه کنید که این انتخاب بسیار هم بوده و پس از عمل زیبایی کاشت ابرو به ندرت قابل تغییر خواهد بود و یا تغییر آن کمی سخت و دشوار است.

چگونه می توان یک مدل ابروی مناسب انتخاب کرد؟

آیا تا کنون در مقابل آینه ایستاده اید و تعجب کنید از اینکه چه چیزی می تواند باعث شود تا صورت شما به یک باره زیبایی خاصی به دست آورد؟ تا کنون به این موضوع فکر کرده اید که چگونه می توان چهار چوب و ظاهر صورت را جذابیتی ویژه بخشید؟ شاید پاسخی که در ذهن شما وجود داشته باشد تنها در آرایش خلاصه شده است اما علاوه بر آرایش که یک نکته مصنوعی و سرپوشی برای ظاهر شماست دارا بودن یک چهره ایده آل و اجزای صورت مناسب می توان نقش به سزایی در زیبایی شما داشته باشد.

هر یک از ما دارای یک قالب چهره و صورت هستیم که همواره در بین گروه های شش گانه ای است که در بین مردم رواج داد. صورت کشیده، دایره ای، بیضی، مربعی، الماسی و قلبی حالات چهره ای است که ممکن است داشته باشید، در هر یک از این موارد اجزای صورت در زاویه و مکانی خاص قرار دارند و مدل و آرایش آن ها می تواند در کل چهره تاثیر گذار باشد. قبل از عمل زیبایی کاشت ابرو نیز باید با توجه به نوع صورت خود مدل مناسبی برای کاشت ابرو انتخاب کرد تا با چهره شما تناسب داشته و باعث زیبایی ظاهرتان گردد.

در اولین مرحله از انتخاب مدل ابروی مناسب برای عمل زیبایی کاشت ابرو دقت داشته باشید که باید بر اساس نوع چهره و قالب صورت خود تصمیم بگیرید. بهتر است به این مرحله توجه ویژه ای داشته باشید زیرا این مرحله مهم ترین آن ها می باشد. همه مدل های ابرو نمی تواند در یک قالب صورت جذابیت داشته باشد در نتیجه سعی کنید انتخابی داشته باشید که مناسب چهره شما باشد. در دومین مرحله با توجه به نوع قالب چهره خود بهترین انتخاب را برای مدل ابروی خود داشته باشید، این انتخاب به نوعی دائمی خواهد بود زیرا نتایج حاصل از عمل زیبایی کاشت ابرو دائمی بوده و چندان قابل تغییر نیست.

اگر شما صورت کشیده ای دارید و هدفتان این است که تا حد ممکن این کشیدگی را از نگاه افراد محفوظ دارید بهتر است از انتخاب مدل های قوس دار برای ابروی خود اجتناب کنید، ابروی قوس دار علاوه بر اینکه باعث طولانی تر شدن و کشیدگی بیشتر صورت شما می شود می تواند ظاهری ناشایست را نیز رقم زند که چندان خوش آیند نخواهد بود. ابرو هایی صاف و خطی بدون هیچ منحنی می تواند ده ها برابر کشیدگی صورت شما را کاهش داده و بسیار زیبا تر نمایش دهد.

 

مطالب بیشتر: جدیدترین روش کاشت ابرو

 

اگر صورت شما گرد و دایره ای است ایجاد ابروهایی شیب دار می تواند تاثیر زیادی در زیبایی چهره شما داشته باشد. البته اگر ابروهای قوس دار را دوست ندارید می توانید از انحنای کمتری استفاده کنید. انحنا و قوس بیش از حد می تواند گردی صورت شما را نمایان تر کند. برای افرادی که صورت بیضی واری دارند می توان تمامی مدل ها را پیشنهاد کرد، زیرا این افراد بسیار خوش شانس هستند، با توجه به نظر هنرمندان و آرایشگران مطرح یکی از بهترین مدل های ابرو برای عمل زیبایی کاشت ابرو در چنین مواقعی ابرو هایی با قوس اندک است.

اما افرادی که صورت هایی مربعی شکل دارند برای حفظ ظاهر و زیبایی خود باید مدل ابرویی را انتخاب کنند که کمی خنثی است، زیرا فاصله فک آن ها تا مرکز صورت هماهنگی خاصی با فاصله چشم ها و مرکز صورت دارد. برای رعایت این تناسب می توان از ابروهایی متعادل و معمولی استفاده کرد. برای افرادی با صورت های قلبی شکل و همچنین الماسی شکل بهترین مدل ابرو می تواند باریک بودن و تیز بودن آن در امتداد صورت باشد، این مدل می تواند زیبایی صورت فرد را در چنین شرایطی چندین برابر کند.

تکنیک هایی برای شکل دهی ابرو پس از کاشت ابرو

برای شکل دهی به ابرو و ترمیم بافت های آن روش های زیادی وجود دارد اما دقت کنید که پس از عمل زیبایی کاشت ابرو بهتر است برای فرم دهی و مراقبت از ابروهای خود نکات زیر را همواره به خاطر بسپارید.

  1. سعی کنید برای برداشتن و کوتاه کردن تار های ابرو بعد از حمام با آب گرم اقدام کنید، در چنین شرایطی منافذ ابرو باز شده و در زمان پیرایش ابرو احساس درد کمتری حس خواهد شد.
  2. اگر بیش از اندازه به آینه نزدیک شده اید هر چند لحظه یکبار کمی به عقب برگشته و نتایج حاصل از کار خود را مشاهده کنید تا هیچ مشکلی از بابت شکل دهی ابرو و عمل زیبایی کاشت ابرو وجود نداشته باشد.
  3. در نقاطی با تراکم و چگالی کمتر از مداد چشم نرم استفاده کنید و تنها به صورت یک سایه نقاطی را ایجاد کرده و باعث افزایش این تراکم گردید.
  4. استفاده از ژل آلوئه ورا می تواند در تسکین درد و تورم شما بسیار تاثیر گذار بوده و همچنین به فرم بهتر ابرو پس از عمل زیبایی کاشت ابرو نیز کمک خواهد کرد.
  5. همواره سعی کنید ابرو ها در ضخامت و حدی متوسط قرار داشته باشند، از کوتاه کردن و یا نگه داشتن بیش از حد آن ها پرهیز کنید.
0/5 (0 نظر)

دکتر رضا روحانی

دکتر رضا روحانی فارغ التحصیل از دانشگاه تهران به شماره نظام پزشکی ۷۳۸۱۰ | مدرس انجمن کاشت موی ایران با بیش از 5000 نمونه کار موفق کاشت مو و ابرو انجام شده در کلینیک تخصصی پوست و موی رز.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

مشاوره نیاز دارید ؟ چت از طریق واتساپ