کاشت ابرو

اصلاح ابرو پس از کاشت ابرو – روش صحیح اصلاح ابرو

کاشت ابرو یکی از روش‌های دائمی برای بازگرداندن تار موهای از دست رفته‌ی ابرو شما می‌باشد، طی عمل پیوند ابرو در واقع ازموهای پشت سر یا کنار گوش، با توجه به مشابه بودن جنس موها برداشته شده و به ابروی شما پیوند داده می‌شود. بعد از کاشت ابرو نیاز است بعد از مدت مشخصی اصلاح ابرو به شکل درستی صورت گیرد تا ابروها ظاهر مناسبی به خود گیرند. کاشت ابرو نوعی عمل زیبایی است و در آن ابروهای از دست رفته‌ به صورت دائمی بر می‌گردند، در این عمل بعد از گذشت زمان مشخصی، همانند ابروی طبیعی خود لازم است هر چند وقت یک‌بار اصلاح ابرو پس از کاشت ابرو انجام دهید. در نظر داشته باشید که اصلاح ابرو بعد از پیوند ابرو نباید به فولیکول‌های موهای کاشت شده آسیبی برساند. اصلاح ابرو بعد از عمل زیبایی eyebrow transplant باید تحت مراقبت پزشک متخصص باشد، انتخاب روش مناسب در اصلاح ابرو نیز بسیار اهمیت دارد و به نوبه‌ی خود در زیباترشدن نتیجه بسیار موثر است.

برای اطلاع از هزینه کاشت ابرو برای ابروهای خود می‌توانید با مشاورین کلینیک پوست و مو رز از طریق شماره 02144067005 در ارتباط باشید و همچنین به صورت حضوری و کاملا رایگان نوبت مشاوره حضوری دریافت کنید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09104440228 تمامی سوالات خود در این رابطه و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

 

زمان اصلاح ابرو بعد از کاشت ابرو

 

 زمان مناسب برای اصلاح ابرو بعد از کاشت ابرو

کاشت ابرو یکی از روش‌هایی است که امروزه اکثر خانم‌ها و دختران جوان از آن استقبال می‌کنند، این عمل زیبایی همانند سایر عمل‌های زیبایی در چهره‌ی افراد تاثیر بسیاری دارد، بسیاری از خانم‌ها و دختران جوان و تعداد کمتری مردان بنا به دلایلی ابروهای پرپشت و زیبای خود را از دست می‌دهند و بیشتر آن‌ها به خاطر این اتفاق دچار افسردگی می‌شوند این دلایل می‌تواند:

  1. افزایش سن
  2. استفاده از لوازم آرایشی با کیفیت پایین
  3. سرطان
  4. اسکار یا جراحت در آن ناحیه

امروزه با ایجاد مراکز زیبایی در زمینه‌ی پیوند ابرو، افرادی که ابروهای خود را بنا به دلایلی از دست داده‌اند، پیوند طبیعی ابرو را انتخاب کرده و انجام می‌دهند. این روش طبیعی است و شاید کمتر کسی متوجه شود که شما پیوند انجام داده‌اید. بعد از پیوند ابرو برای مدتی طولانی (تا یک سال) ممکن است رشد ابروهای شما به صورتی باشد که بهتر باشد آن‌ها را اصلاح کنید. همان طورکه می‌دانید برای کاشت ابرو از موهای پشت گوش شما استفاده می‌شود و خواب موی کاشته شده در ابرو باید به صورتی باشد که از موهای دیگر ابرو متفاوت نباشد، در نظر داشته باشید خواب ابرو بسیار مهم است.

موهای ابروی شما بعد ازعمل، یک دوره ریزش کمی دارند و بعد از چند ماه به طور طبیعی رشد می‌کنند، این رشد طبیعی تا یک سال بعد از کاشت ابرو زمان می‌برد. پس از این عمل نباید تغییرات زیادی به ابروها بدهید اما زمانی که ابروی شما چند ماه بعد از پیوند ابرو بلند شد، می‌توانید پس از مشورت با پزشک کمی با قیچی آن را کوتاه کنید؛ برای انتخاب زمان اصلاح ابرو پس از کاشت ابرو با پزشک خود مشورت کنید.

 

شیوه صحیح اصلاح ابرو بعد از کاشت ابرو

 

شیوه صحیح اصلاح ابرو بعد از کاشت ابرو

همانطور که می‌دانید کاشت ابرو، عمل زیبایی بسیار حساسی است که در ظاهر و سن شما بسیار موثر است. افراد با از دست دادن ابروی خود یا بد فرم شدن ابروی خود، به درمان طبیعی پیوند ابرو روی می‌آورند. عموما هدف ازعمل پیوند ابرو، رسیدن به فرم دلخواه است. حال اگر افراد بعد از کاشت ابرو، ابروهای خود را به روش صحیح اصلاح نکنند یا در زمان مشخص آن‌ها را کوتاه نکنند کاشت ابرو طبیعی دیده نمی‌شود و نتیجه‌ی کار خوب نخواهد بود. برای این که عمل کاشت شما طبیعی به نظر برسد باید شیوه صحیح اصلاح ابرو بعد از کاشت ابرو نیز رعایت شود.

شما می‌توانید با استفاده از روش‌های زیر فرم ابروی دلخواه خود را را پس از پیوند ابرو با مشورت پزشک به شکل دلخواه خود تغییر دهید:

  1. استفاده از موچین در اصلاح ابرو پس از پیوند ابرو: در استفاده از موچین ممکن است موهای شما را به صورت نامنظم اصلاح شده و فولیکول کاشته شده به اشتباه برداشته شود؛ بنابراین در اصلاح ابرو بعد از کاشت دقت لازم را داشته باشید.
  2. قیچی ابرو در اصلاح ابرو: ممکن است موهایی که به ابروی شما پیوند زده شده‌اند به دلیل این که از موهای پشت سر شما است کمی بلند شوند، این موها را بهتر است با قیچی کوتاه کنید تا کاشت طبیعی به نظر برسد.
  3. استفاده از وکس ابرو گزینه‌ی خوبی است، چون موهای اطراف را به صورت یک دست تمیز می‌کند.
  4. بند ابرو نیز روش مناسبی برای برداشتن موهای ابرو می‌باشد.
  5. برس ابرو نیز برای مرتب کردن و شانه زدن استفاده می‌شود.

برای استفاده از هر کدام از این ‌روش‌ها باید با پزشک خود مشورت کرده و بهترین راه را انجام دهید.

 

 

اهمیت و تاثیرات شیوه صحیح اصلاح ابرو بعد از پیوند ابرو

همانطور که می‌دانید داشتن ابروی مناسب، در زیبایی چشم‌ها کم تاثیر نیست، رعایت قالب کلی ابرو در اصلاح ابرو یکی از مهم‌ترین نکات زیبایی محسوب می‌شود؛ افراد زیادی به خاطر از دست دادن فرم ابروی خود مجبور به کاشت و پیوند می‌شوند. کاشت ابرو طبیعی‌ترین روش برای بازگرداندن موهای ابرو می‌باشد به شرطی که در انتخاب مرکز زیبایی و همچنین پزشک خود دقت کنید. اصلاح ابرو بعد از کاشت ابرو نیز پس از کاشت امکان پذیر است، همانطور که می‌دانید بیش‌ترافراد به دلیل پسند نکردن مدل ابروی خود به مراکز جراحی زیبایی جهت کاشت مراجعه می‌کنند، زیرا تنها روشی است که برای همیشه ابروی دلخواه را به شما می‌دهد.

دقت کنید اگر شما بعد از پیوند ابروی طبیعی، در اصلاح ابروی خود دچار خطا شوید ممکن است موهایی که با پیوند ابرو به ابروی شما اضافه شده‌اند را دوباره از دست بدهید و ابروی شما فرم دلخواه شما نشود و شاید محبورشوید دوباره این پیوند را انجام دهید؛ اما از طرفی اصلاح ابرو بعد از پیوند نیز در زیبایی چهره‌ی شما موثر است؛ چرا که موهایی که از پشت سر شما برای ابروی شما پیوند شده‌اند، ممکن است بلند شوند و ابروی شما را نامرتب نشان دهند یا موهای اضافی اطراف ابرو ممکن است رشد کند و به نوعی قالب ابروی شما را به هم بریزد. اصلاح ابرو بعد از کاشت ابرو در مرتب نشان دادن ابروی شما تاثیر دارد و عمل کاشت شما طبیعی به نظر می‌رسد.

در نهایت باید گفت دقت در انتخاب پزشک و کلینیک زیبایی شما بسیار مهم است، چرا که انتخاب روش مناسب توسط پزشک متخصص برای شما و همچنین طرح مناسب با فیزیک صورت شما باعث کسب نتیجه‌ی بهتری می‌شود؛ همچنین با تبحر پزشک متخصص دیگر نشانه‌ای از بروز عوارض احتمالی پس از پیوند ابروی طبیعی نخواهد بود. رعایت این نکات و توصیه‌ها می‌تواند به طریقی در طبیعی بودن ابرو های شما تاثیر بگذارد.

0/5 (0 نظر)

دکتر رضا روحانی

دکتر رضا روحانی فارغ التحصیل از دانشگاه تهران به شماره نظام پزشکی ۷۳۸۱۰ | مدرس انجمن کاشت موی ایران با بیش از 5000 نمونه کار موفق کاشت مو و ابرو انجام شده در کلینیک تخصصی پوست و موی رز.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

مشاوره نیاز دارید ؟ چت از طریق واتساپ